Hotell

Citybox - trendiseadja
hotellinduses

1. augustil 2020. aastal avas Porto Francos uksed uue kontseptsiooniga innovaatiline hotell Citybox Tallinn.

Citybox on iseteenindus hotell, mis muudab kindlasti Tallinna hotellimaastikku. Hotell täiendab ideaalselt ka Porto Franco kaubandus- ja bürookeskust. Tänu uudsetele tehnoloogilistele lahendustele suudab Citybox pakkuda tipptasemel majutusteenust taskukohaste hindadega.

Porto Franco Citybox hotelli vastuvõtuala asub hoone 1. korrusel ning numbritoad 3.–5. korrustel. Hotellis on 272 stiilse skandinaavialiku sisekujundusega tuba, sh 1-kohalised, 2-kohalised ja ka 4-kohalised peretoad, milles on olemas kõik vajalik mugavaks ööbimiseks.

Hotelli klientide sihtgrupp on linnapuhkust veetvad turistid ja ärireisijad. Citybox kontseptsioon on kaasaegne ja kooskõlas maailma trendidega, kus rõhku pannakse klientide iseseisvusele, läbi mille suudetakse pakkuda mõistlikku hinnataset.

Citybox - Norra
kvaliteet

Citybox on Norra firma, millele kuuluvad samanimelised hotellid Oslos ja Bergenis. Citybox hotellid pakuvad seda, mida linnapuhkusel ja ärireisil kõige rohkem vajatakse: asukohta kesklinnas, ilusat tuba, kvaliteetet wifit.

TripAdvisoris on valitud Citybox mitu aastat järjest reisijate lemmikuks.

Cityboxil on suur potentsiaal laieneda ning Tallinnas avatavast hotellist saab esimene omanäoline siinses regioonis.

Vaata lisaks : www.citybox.no