Mõjukas
asukoht

Porto Franco asub Tallinna südalinnas Admiraliteedi basseini ja Ahtri tänava ääres. Ahtri tänav on üks peamisi ühendusi Tallinna kesklinna ning ida- ja läänepoolsete linnaosade vahel. Porto Franco vahetus läheduses asuvad Tallinna kruiisi- ja reisisadam, vanalinn ning keskuse vastas jahisadam.

Kõik ettevõttele vajalik on Porto Francos olemas. Kasutada saab printimiskeskust, nõupidamisruumide keskust, kontoritarvete kauplust jt. üürnikutele vajalike teenuseosutajate teenuseid. Sedavõrd suures keskuses on kindlasti hõlbus leida nii uusi kliente kui ka vajalikke koostööpartnereid.

Tallinna
uus süda

Porto Franco asub arenduspiirkonnas, mis on juba muutumas uueks kaasaegseks linnakeskuseks. Vanalinn, Kultuurikatel, Linnahall, hotellid ja kino asuvad Porto Francost kõigest kolmeminutilise jalutuskäigu kaugusel. Piirkonnas on valmimas või töös mitmed büroo-, vabaaja-, elamu- ja infrastruktuuriarendused.

Suurepärane
ligipääs

Porto Francole pääseb kergesti ligi nii Ahtri tänavalt kui ka Mere puiesteelt Kai tänava kaudu. Väljaarendatud liiklusskeem bürookeskuse ümbruses teeb Porto Francost Tallinna kaasaegseima büroolinnaku. Porto Franco on kergesti ligipääsetav jalgsi, auto ja ühistranspordiga. Uued ühistranspordiskeemid toovad trammi- ja bussipeatused Porto Francole oluliselt lähemale. Samas on kesklinna piirkonnas kõik olulisemad sihtkohad mõnusa jalutuskäigu kaugusel. Valminud Reidi tee on muutnud Porto Franco ühenduse Pirita ja Lasnamäega sujuvamaks ning loonud veelgi parema kergliiklus- ja ühistranspordivõrgustiku. Porto Franco maa-aluses parklas on büroode töötajate ja klientide autodele piisavalt parkimiskohti.