Kaubandus- ja teeninduspinnad

Porto Franco
kaubanduspinnad

 • Kaubandus- ja teeninduspinnad

  Keskuse külastajad saavad valida keskmiste ja kallimate mono- ja multibrändi kontseptsiooniga kaupluste vahel. Lisaks on kaubanduskeskuses väiksemad butiigid, disainerite esindused, kesklinna suurim hüpermarket, teeninduspinnad, 20 erinevat toitlustuskohta ning mitu rahvusvahelist ankurrentnikku.

 • Ostutänav

  Poordi tänav on Tallinna kõige laiem ainult jalakäijatele mõeldud tänav, kus asuvad butiigid, disainerite esindused, rahvusvahelised brändid, kohvikud, teeninduspinnad ja restoranid.

 • Keskuse sisetänavad

  Keskuse kaht esimest korrust läbivad sisetänavad, mille ääres paiknevad erinevad kauplused ja ärid. Sisetänavatel jalutades ja osteldes võib mõnusalt aega veeta ja hubastes kohvikutes jalga puhata.

Võimalused kaubanduskeskuse
külastajatele

 • Toitlustus

  Keskuses saab nautida mitmekülgset toidukultuuri maailma eri paigust. Valida saab 21 erineva toitlustuskoha vahel. Läbi kahe korruse paiknevatest restoranidest on võimalik nautida suurepäraseid vaateid Admiraliteedi basseini jahisadamale. Toitlustuskohad on avatud kuni keskööni, nädalavahetustel veelgi kauem.

 • Ajaveetmisvõimalused

  Kaubanduskeskuse külastaja saab nautida keskuse üldaladel ja hoovides toimuvaid erinevaid üritusi, veeta aega pere ja sõpradega, nautida mitmekülgset toidukultuuri, teha sisseoste brändikauplustes või nautida lihtsalt keskuse ja selle ümbruse miljööd.

 • Spordiklubi

  Porto Francos on kaasaegne spordiklubi, kus on kvaliteetseima sisustusega rühmatreeningute stuudiod, avar ja valgusküllane kardio- ja jõuseadmete ala ning professionaalsed treenerid rühma- ja eratreeningute läbiviimiseks.

 • Parkimismaja

  Kaubanduskeskuse külastajad ei pea enam muretsema parkimise pärast, sest Porto Francos on Tallinna parim kolme maa-aluse korrusega 1170-kohaline parkimismaja, kus esimene tund parkimist on tasuta.

 • Autopesula

  Tagamaks klientidele keskust külastades maksimaalset rahulolu, saab auto jätta poodlemise ajaks maa-aluses parklas asuvasse käsipesulasse, et hiljem juba puhtas autos kodu poole sõita. Autopesula asub maa-aluse parkimismaja –1. korrusel.

 • Elektriautode laadimine

  Tänapäeva kiirelt arenevas maailmas, kus elektriautode osakaal riigi sõidukipargis aina kasvab, tuleb ka traditsioonilisemates valdkondades ajaga kaasas käia. Seetõttu oleme parkimismaja igale korrusele rajanud elektriautode laadimiskohad.

 • Jalgrattaparkla

  Jalgrattahoiud asuvad keskuse Poordi tänava poolsete sissepääsude juures.

Võimalused
kaubanduskeskuse üürnikele

 • Kaubanduspinnad

  Keskuse kahel esimesel korrusel leiavad koha erinevad keskmise, keskmisest kõrgema ning premium-klassi moe- ja ilukaupade, aksessuaaride ning jalatsite mono- ja multibrändi kontseptsioonid, disainerite butiigid ning muud ärid. Tulevase keskuse külastajad hindavad kõrgelt kaubandusturule lisanduvaid uusi rahvusvahelisi brände ning heale ja huvitavale kaubamärgile leiame kindlasti sobiva üüripinna.

 • Toitlustus

  Porto Franco Admiraliteedi basseini äärsel poolel asuvad läbi kahe korruse restoranid, kust on võimalik nautida suurepäraseid vaateid Vanasadama jahisadamale. Esimesel ja teisel korrusel, kolmanda korruse bürootänaval ning hoonetevahelistes sisehoovides asuvad väiksemad söögikohad, restod ja õdusad kohvikupinnad kuhu on oodatud uued ja huvitavad kontseptsioonid, mis täiendaksid Porto Franco maailma maitsete kooslust.

 • Teeninduspinnad

  3. korruse tasandil on klaaskatusega galeriitänav, mis ühendab omavahel kuut bürookorpust. Galeriitänaval asuvad ka nõupidamisruumide keskus, äri-lounge ja büroodele igapäevaseid teenuseid pakkuvad teeninduspinnad. Teretulnud on erinevad ilu- ja spaateenuseid, turismiteenuseid ja bürooteenuseid pakkuvad ja muud büroode, nende töötajate ja keskuse igapäevakülastajate tegemisi toetavad ettevõtted.